ROK SZKOLNY 2017 / 2018

Obchody Dnia Dziecka 30.05.2018 r. w Szkole Podstawowej w Kamieniu odbyły się pod hasłem Dzień Rodziny.
Na początku zaprezentowała się klasa IV B w inscenizacji bajki pod kierunkiem Pani Anny Budy.
Następnie był występ chóru pod kierunkiem Pani Katarzyny Głogowskiej i pokazy tańca nowoczesnego w wykonaniu
uczniów uczęszczających na zajęcia taneczne w naszej szkole.
Samorząd Uczniowski w ramach Dnia Nauk Ścisłych przygotował kunkurs na "Szkolnego Omnibusa".
Reprezentanci klas III, IVa, IVb, V i VI przystąpili do konkursu z wiedzy: przyrodniczej, geograficznej,informatycznej,
matematycznej oraz z chemii i fizyki. Ostatni uczestnik z każdej klasy, który nie popełnił błędu otrzymał ufundowane
przez SU pawerbanki. Nagrodę Główną zdobyłą Otylia Rybak z klasy VI również otrzymała pawerbanka i książkę.
Z nią rywalizowała Marta Superson i otrzymała nagrodę pocieszenia - książkę. :)
Klasy młodsze miały ognisko a starszaki zabawy sportowe.
Był wspólny poczęstunek, jak również odpoczynek pod drzewami.

Wychowawcy, Opiekun Samorządu Uczniowskiego