ROK SZKOLNY 2015 / 2016

W dniu 22.04.2016r. Szkoła Podstawowa w Kamieniu włączyła się w akcję z okazji Dnia Ziemi.
W szkole gościnnie wystąpił teatrzyk z przedstawieniem „Wielkie sprawy małej żaby”.
W ramach projektu edukacyjnego pod hasłem „Kocham Cię Ziemio” Samorząd Uczniowski zorganizował
konkurs wiedzy dla klas IV - VI, Turniej był wyrównany, dzieci wykazały się szeroką wiedzą o Ziemi i sprawach ekologicznych.
Wygrali : Wiola, Wiktoria i Bartek, uczniowie klasy V. Piątoklasiści zaprezentowali również plakaty pod hasłem
„Oszczędny dom”. Rozdali ulotki, które zawierały porady, jak dbać o Naszą Ziemię. Na koniec obchodów,
ofiarowane przez leśniczego z Niezdowa sadzonki drzew, zostały symbolicznie zasadzone na placu szkolnym.

Opiekun SU Marta Lorek