ROK SZKOLNY 2009 / 2010

MISTRZOSTWA POWIATU I PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
SKOKÓW 2010 - 04 - 27

I MIEJSCE
Dziewczęta w składzie: Dominika Kramek, Karolina Dajos, Agnieszka Lipa, Joanna Czaja, Klaudia Sałasińska,
Paulina Jachowicz, Joanna Słowik

DOMINIKA KRAMEK
NAJLEPSZĄ ZAWODNICZKĄ ZAWODÓW
Gratulacje!!!!


MISTRZOSTWA REJONU I PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
NIEDŹWIADA 2010 - 04 - 30

II MIEJSCE
Dziewczęta w składzie: Dominika Kramek, Karolina Dajos, Agnieszka Lipa, Joanna Czaja,
Klaudia Sałasińska, Paulina Jachowicz





Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów - Gózd 2010 - 05 - 08
Piotr Niewielski - miejsce 17
Aleksandra Osuch - miejsce 7




Nauczyciel Marek Jakoniuk


Rozdanie nagród w konkursach strażackich 4 maja 2010r.
W konkursie wiedzy nagrody odebrali: Norbert Jastrzębski, Paweł Mroczek, Michał Lasota
W konkursie plastycznym "Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda"
Monika Czyż, Joanna Słowik, Joanna Czaja, Zuzia Węglińska, Kuba Bielecki.


Jury konkursu

Paweł Mroczek



Zuzia Węglińska

Joanna Słowik

Joanna Czaja

Monika Czyż


Słodki poczęstunek

Gratulacje!!!!


Drużyna w składzie:
Agnieszka Lipa, Dominika Kramek, Karolina Dajos, Natalia Kramek, Katarzyna Skórska, Joanna Czaja,
Paulina Jachowicz, Joanna Słowik, Monika Czyż, Natalia Wodecka i Klaudia Sałasińska

23 marca 2010 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Opolu Lubelskim wywalczyła
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Koszykowej.

W zawodach startowało sześć szkół. Nasze dziewczęta w grupie grały:
SP Józefów - SP Kamień 10 : 8
SP Wilków - SP Kamień 18 : 2
taki wynik zmagań sprawił, że walczyliśmy w małym finale z SP z Zaborza.
Dziewczęta walczyły z przeciwnikiem i dodatkowo z parkietem.
Mimo przeciwności odniosły zwycięstwo 10 : 6. Gratulacje.




Nauczyciel Marek Jakoniuk


Prace plastyczne na konkurs:
"Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda"
ktore reprezentują naszą szkołę w konkursie gminnym




Monika Czyż

Joanna Słowik


Agnieszka Lipa

Andżelika Pietras


Joanna Czaja

Zuzia Węglińska

FINAŁ W POWIECIE
Nauczyciel Marta Lorek


Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze uczennice w rozgrywanych
Drużynowych Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym
7 stycznia 2010 roku w Łucce
Dziewczęta klasy V-VI
Agnieszka Lipa i Dominika Kramek - IV miejsce

Agnieszka Lipa i Dominika Kramek
Drużynowymi Mistrzyniami Powiatu w Tenisie Stołowym
Józefów 17.12.2009

Nasze dziewczęta we wspaniałym stylu wywalczyły I MIEJSCE na zawodach powiatowych
i 7 stycznia 2010 roku w Łucce powalczą o awans na finały wojewódzkie.
GRATULACJE DZIEWCZĘTA!!!

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
Kluczkowice 21.10.2009
Dziewczęta klasy V-VI
I MIEJSCE

Agnieszka Lipa

Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym
Łucka 29 października 2009 roku
Agnieszka Lipa wywalczyła VI miejsce po bardzo dobrej grze.
W pojedynku o awans na zawody wojewódzkie uległa Martynie Cholewa,
która walczy z dużym powodzeniem w zawodach krajowych.
Waszej koleżance należą się wielkie brawa. Tak trzymać Agnieszka!



Do góry