ROK SZKOLNY 2010 / 2011





"Młodzież zapobiega pożarom"
Pod takim hasłem, w dniu 28 marca 2011 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej
w Opolu Lubelskim, odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom". Współorganizatorami imprezy była Komenda Powiatowa Państwowej
Straży Pożarnej oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych
Rzeczypospolitej Polskiej w Opolu Lubelskim.
Zdobywcy I miejsc, w poszczególnych grupach wiekowych, będą reprezentować Powiat Opolski w eliminacjach wojewódzkich.
Dla wszystkich uczestników, Starosta Opolski ufundował nagrody w postaci sprzętu elektronicznego.
Ponadto uczestnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wyniki poszczególnych grup:
I grupa wiekowa (szkoły podstawowe – 40 punktów do zdobycia)
1. Joanna Czaja SP w Kamieniu 37 pkt.
2. Karol Dym SP w Pusznie Godowskim 34 pkt.
3. Inga Wicha ZSP w Zagłobie 32 pkt.


uczennicy konkursu

Gratulacje!!!!





W dniu 24 lutego w GBi DK w Łaziskach odbyły się
Eliminacje Gminne XXXII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".
Bardzo dobrze reprezntowały naszą szkołę: Joanna Czaja, Monika Czyż i Paulina Jachowicz zajmując wysokie miejsca.
Test wyboru składał się z 50 pytań z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej,
znajomości sprzętu gaśniczego, historii pożarnictwa, ochrony przeciwpożarowej.
W konkursie brało udział 12 uczestników ze szkół podstawowych.
Awans na eliminacje powiatowe zdobyła Joanna Czaja.

I miejsce - Joanna Czaja 44 pkt - SP Kamień
II miejsce - Patryk Mierzwa 42 pkt - SP Kępa Piotrawińska
III miejsce - Monika Czyż 40 pkt - SP Kamień
III miejsce - Paulina Jachowicz 40 pkt - SP Kamień
V miejsce - Dominika Konior 39 pkt - SP Kępa Piotrawińska
VI miejsce - Dominika Chodoła 36 pkt - SP Kępa Piotrawińska

uczennice kl. 6 z naszej szkoły:)

zwyciężyła Asia!!
Gratulacje!!!!

uczestnicy konkursu




12 lutego w Kocudzy odbyły się Eliminacje Wojewódzkie do II Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci
ur. w 2001r. i młodszych, który odbędzie się w marcu 2011r. w Olkuszu. W zawodach tych
wystartowała Ola Osuch zajmując bardzo dobre IV miejsce.

W przyszłym roku uda się awansować do finału ogólnopolskiego.
Gratulacje!!!!

zwycięscy zawodów

Opiekun Marek Jakoniuk

Finał Powiatowego Konkursu Ekologiczno - przyrodniczego
"Turystyka Przyrodnicza Powiatu Opolskiego"
który odbył się 18.11.2010r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury
w Opolu Lubelskim.




Laureaci konkusów

Zuzia Węglińska obiera nagrodę
za I miejsce w kat. I-III


Asia Czaja I miejsce w konkursie plastycznym
II miejsce w konkursie literackim

Asia Słowik II miejsce w konkursie plastycznym
wspólne zdjęcie z wicestarostą Januszem Gąsiorem

Monika Czyż wyróżnienia w konkursie literackim


Pani Anna Buda odbiera podziękowanie

Wystawa pokonkursowa

Ścieżką przyrodniczą "Kleniewo"


Wspólne pieczenia kiełbasek



Zuzia Węglińska-I miejsce w kat.I-III

Asia Czaja-I miejsce w kat.IV-VI

Asia Słowik -II miejsce w kat.IV-VI


praca Moniki Czyż

Weronika Pernak- II miejsce w kat.gimnazjum

Opiekunowie Anna Buda- konkurs literacki, Marta Lorek- konkurs plastyczny



Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym
"W krainie muzyki Fryderyka Chopina" 21 września 2010r.

zdobyła Monika Czyż uczennica klasy VI.

Gratulacje!!!!

praca Moniki

Weronika Pernak z gimnazjum
zdobyła nagrodę główną

Opiekun Marta Lorek



16 listopada naszą szkołę reprezentowała
w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Józefowie
uczennica klasy II Aleksandra Osuch.
Wywalczyła awans na zawody rejonowe
które odbęda się 25 listopada w Łucce. Ola w kategorii klas IV i młodszych zajęła II miejsce
i przegrała tylko z Gabrysią Jakoniuk. Należą się jej wielkie brawa,
pierwszy start i TAKI SUKCES. Solidna i ciężka praca przynosi wymierne efekty.




Opiekun Marek Jakonik




Sukcesy roku szkolnego 2009/2010 >>>>>>

Sukcesy roku szkolnego 2008/2009 >>>>>>

Sukcesy roku szkolnego 2007/2008 >>>>>>

Sukcesy lata wstecz>>>>>>

Do góry