ROK SZKOLNY 2011 / 2012


24 i 25 marca zostanie rozegrany XXIX Finał Tenisa Stołowego o Puchar
Przeglądu Sportowego i Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Gdańsku.
Nasze województwo będzie reprezentować Aleksandra Oliwia Osuch.
To już drugi występ w tym roku szkolnym Oli na turnieju ogólnopolskim.
Brawo. Masz szansę jeszcze na dwa.



XXXIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
21 lutego w GB i DK w Łaziskach odbyły się gminne eliminacje turnieju wiedzowego. Naszą szkołę reprezentowali:

Kacper Ciostek - miejsce III
Jakub Pióro - miejsce V
Małgorzata Jezierska - miejsce VI
Gratulujemy i czekamy na lepszy wynik w przyszłym roku.



Nagroda dla Jakuba Pióro w konkursie powiatowym
na projekt ulotki edukacyjnej o tematyce antynikotynowej



Duże brawa dla Aleksandry Oliwi Osuch za powołanie do kadry województwa młodziczek
w tenisie stołowym na 2012 rok.



Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Tenisie Stołowym
Radom 2011.12.10-11
Aleksandra Oliwia Osuch - IV miejsce
Gratulacje dla Oli za wielki sukces sportowy. Gratulacje również dla rodziców za zaangażowanie.



Półfinały Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Tenisie Stołowym
Kocudza 2011-11-19
Ola Osuch wywalczyła wraz z koleżanką klubową awans na Mistrzostwa Polski,

które odbęda się 10 - 11 grudnia 2011 w Radomiu.



Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Kocudza 2011-11-15
Aleksandra Oliwia Osuch - III miejsce

Duży sukces odniosła Ola - uczennica klasy III.
Stając na podium tej imprezy kończącej zmagania indywidualne tenisistów stołowych.
Gratulujemy sukcesu.




Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym
Łucka 2011 - 11 - 07

Dziewczęta - rocznik 2001 i młodsze:
Aleksandra Osuch - II miejsce
Dziewczęta - rocznik 1999 - 2000:
Klaudia Pióro - VII miejsce
Chłopcy - rocznik 2001 i młodsi:
Krystian Różalski - IX miejsce

Ola będzie walczyć 15 listopada w Kocudzy w Mistrzostwach Województwa. Życzymy połamania paletki.
Opiekun Marek Jakoniuk.





Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców
Józefów 2011 - 10 - 25
Klasy IV i młodsi
Różalski Krystian - II miejsce
7 listopada w Łucce będzie walczył o awans na Finał Wojewódzki.



Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt
Józefów 2011 - 10 24
  • Klasy V - VI
    II miejsce - Klaudia Pióro
  • Klasy IV i młosze
    II miejsce - Aleksandra Osuch
    Dziewczęta wywalczyły awans na zawody rejonowe, które odbędą się 7 listopada w Łucce.





    Opiekun Marek Jakoniuk


  • Mistrzynie Województwa UKS - ów
    Kocudza 2011 - 10 - 22
    Drużyna w składzie: Aleksandra Osuch /SP Kamień/ i Gabriela Jakoniuk /SP Kępa Piotrawińska/ zdobyła
    Mistrzostwo Województwa Uczniowskich Klubów Sportowych w kategorii żaczek.
    Dziewczęta będą reprezentować województwo lubelskie na Półfinałach do Mistrzostw Polski
    19 listopada 2011r. w Kocudzy.



    Opiekun Marek Jakoniuk


    Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym Łaziska 2011 - 10 - 21
    Zdobywcy miejsc I - IV będą reprezentować gminę w Mistrzostwach Powiatu:
    dziewczęta 24 października, chłopcy 25 października w Józefowie.
    Nasza drużyna składała się z 20 uczniów, na zawody rejonowe awansowali:
    Aleksandra Osuch, Zuzanna Węglińska, Krystian Różalski, Kacper Nowak, Klaudia Pióro, Wiktoria Lidacka, Kamila Rękas,
    Izabela Rutkowska, Patryk Maj, Krystian Dajos, Jakub Pióro.




  • Dziewczęta Klasy IV i młodsze:
    I miejsce - Jakoniuk Gabriela - SP Kępa Piotrawińska
    II miejsce - Osuch Aleksandra - SP Kamień
    III miejsce - Górska Michalina - SP Kępa Piotrawińska
    IV miejsce - Turska Paulina - SP Braciejowice
    V - VIII miejsce - Smagieł Martyna - SP Kamień
    Węglińska Zuzanna - SP Kamień
    Rybak Patrycja - SP Kamień
    Pietras Natalia - SP Kamień

  • Chłopcy Klasy IV i młodsi:
    I miejsce - Różalski Krystian - SP Kamień
    II miejsce - Adamski Radosław - SP Kępa Piotrawińska
    III miejsce - Nowak Kacper - SP Kamień
    IV miejsce - Szmidt Paweł - SP Kępa Piotrawińska
    V - VIII miejsce Rosły Daniel - SP Kamień
    Nowak Dominik - SP Braciejowice
    Jachowicz Mateusz - SP Kamień
    Czapla Kamil - SP Braciejowice
    IX - XI miejsce - Sointa Kacper - SP Braciejowice
    Podsiadły Jakub - SP Braciejowice
    Niewielski Piotr - SP Kamień

  • Dziewczęta Klasy V - VI
    I miejsce - Pióro Klaudia - SP Kamień
    II miejsce - Lidacka Wiktoria - SP Kamień
    III miejsce - Markiewicz Aleksandra - SP Braciejowice
    IV miejsce - Rękas Kamila - SP Kamień
    V - VIII miejsce - Kozieł Kinga - SP Braciejowice
    Kowalczyk Anita - SP Braciejowice
    Rutkowska Izabela - SP Kamień
    Kowalska Anita - SP Braciejowice

  • Chłopcy Klasy V - VI
    I miejsce - Maj Patryk - SP Kamień
    II miejsce - Dajos Krystian - SP Kamień
    III miejsce - Mierzwa Patryk - SP Kępa Piotrawińska
    IV miejsce - Pióro Jakub - SP Kamień
    V - VIII miejsce - Jackowski Dawid - SP Kamień
    Spyt Emil - SP Kamień
    Maciejewski Jarosław - SP Braciejowice
    Lasota Daniel - SP Braciejowice
    IX - X miejsce - Wójcicki Kamil - SP Kamień
    Czuba Mariusz - SP Braciejowice

    Opiekun Marek Jakoniuk


  • Sukcesy roku szkolnego 2010/2011 >>>>>>

    Sukcesy roku szkolnego 2009/2010 >>>>>>

    Sukcesy roku szkolnego 2008/2009 >>>>>>

    Sukcesy roku szkolnego 2007/2008 >>>>>>

    Sukcesy lata wstecz>>>>>>

    Do góry